ZIEDO ARHITEKSTIEM

Nodibinājums “ARHITEKSTI” kopš tā dibināšanas 2021. gadā ir īstenojis un uzsācis virkni sabiedriski nozīmīgu arhitektūras veicināšanas projektu un iniciatīvu. Mēs cieši sadarbojamies ar studentiem, mācībspēkiem un dažādu nozaru profesionāļiem, lai paplašinātu arhitektūras izglītības potenciālu Latvijā un sekmētu sabiedrības izpratni par arhitektūras lomu kultūras veidošanas procesā.

Mūsu darbība un radošās iniciatīvas tiek īstenotas tikai un vienīgi par saziedotajiem līdzekļiem. Ziedojot “ARHITEKSTIEM”, Jūs varat gan atbalstīt mūsu jau aizsāktās iniciatīvas, gan palīdzēt tapt jauniem, izglītībai, kultūrai un sabiedrībai vērtīgiem projektiem. Ziedojot “ARHITEKSTIEM”, kam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, privātpersonas un uzņēmumi var saņemt nodokļu atlaides.

Aicinām pievienoties mūsu atbalstītājiem un partneriem – augstskolas RISEBA Arhitektūras un dizaina
fakultātei (FAD), Latvijas Republikas Kultūras ministrijai un Valsts Kultūrkapitāla fondam (VKKF), Amerikas Latviešu apvienības Kultūras fondam u.c. – ar finansiālu un materiālu atbalstu mūsu projektu īstenošanai. 

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 9. panta 3. punktu, ja personas ziedojums vienai sabiedriskā labuma organizācijai pārsniedz 10 minimālās mēneša darba algas, nepieciešams slēgt rakstveida ziedojuma līgumu. Ziedojuma līguma sagatavi varat skatīt šeit.

Spiežot uz zemāk redzamo saiti, jūs tiksiet novirzīts uz mūsu PayPal konta ziedojuma sadaļu. Šajā sadaļā varēsiet izvēlēties kādu no iepriekšsagatavotām ziedojuma summām 25, 50 vai 100 EUR vērtībā, vai arī ievadīt summu pēc jūsu izvēles. Ikviens ziedojums veicina jaunu un sabiedriski nozīmīgu arhitektūras veicināšanas projektu realizāciju. Paldies!


-> ZIEDOTRekvizīti:
Nodibinājums “ARHITEKSTI”
Reģistrācijas Nr.: 50008310001

Bankas konts: LV63HABA0551051439535
SWIFT: HABALV22
Banka: Swedbank

Juridiskā adrese: Aldaru iela 12/14, Rīga, LV-1050

Nodibinājumam “ARHITEKSTI” ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.
Lēmums Nr. 32.6/8.71/10320 spēkā no 11.04.2022.

MŪS ATBALSTA

Mūsu darbi top ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes (FAD), Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF), Amerikas Latviešu apvienības Kultūras fonda (ALA KF), galerijas ‘T’ Space, nodibinājuma Steven Myron Holl Foundation, substrata, SIA High Consulting 5, Inženieru grupas “Kurbads”, Knauf, Saint-Gobain, Easywood, Latvijas Arhitektu savienības, Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Lumenu centra, Orac Decor, Rudolf Bekič studio, Eva Stanevica Interiors, SIA UPPE un AROUND Architecture atbalstu.Nodibinājums ARHITEKSTI ir sabiedriska labuma organizācija, kuras mērķis ir izcelt vēsturiski nozīmīgas arhitektūras idejas, veicināt to intelektuālu nepārtrauktību un radīt ilgtspējīgu vidi jaunam dialogam.